o firmie

nowoczesność – jakość – gwarancja

BIURO

PROJEKTOWANIE

Produkcja

Firma ma własne biuro konstruktorskie, pracujące w oparciu o najnowszy licencjonowany program do projektowania PAMIR. Poza obliczeniami inżynierskimi tworzy on dokładną dokumentację warsztatową, co zapewnia jakość wykonywania i eliminuje możliwość błędu w przygotowaniu produkcji. Z WascoVilla zbudujesz dom według własnego pomysłu lub wykorzystując jeden z wielu gotowych projektów. Biuro może także przygotować projekt kompleksowy, od planu zagospodarowania terenu, aż do pozwolenia na budowę włącznie. 

Na podstawie projektu powstaje kosztorys. Cena jest z góry znana i obejmuje wszystkie składniki całkowitego kosztu.

Na konstrukcje budynków udzielana jest 30-letnia gwarancja.

Nowoczesna technologia

WascoVilla to również producent nowoczesnych, lekkich konstrukcji dachowych w systemie wiązarów dachowych, łączonych nowatorskim licencjonowanym systemem MITEK, bez użycia kleju, śrub, gwoździ – dzięki tzw. płytce kolczastej.

DoskonałE materiałY

Do elementów konstrukcyjnych używany jest najlepszy dostępny na rynku materiał, czyli certyfikowany świerk skandynawski. Jest to drewno suszone komorowo, o wilgotności poniżej 18%, czterostronnie strugane i klasyfikowane pod względem wytrzymałości (klasa drewna od C18 do C30) zabezpieczone impregnatami, chroniącymi przed korozją biologiczną (owadami, grzybami, pleśnią) i zwiększającymi ognioodporność. Stolarka, podłogi, elewacje i dach dobierane są stosownie do potrzeb klienta. Możliwości są nieograniczone, ale istotna jest jakość i ekologiczność użytych materiałów.

CERTYFIKACJA

Firma WASCOVILLA posiada certyfikat zakładowej kontroli produkcji, który pozwala określać nasze wyroby znakiem CE. Certyfikat jest potwierdzeniem spełnienia wszystkich wymagań dotyczących oceny zgodności, a produkowany wyrób posiada właściwości opisane w europejskiej normie EN 14250:2010.